Olsztyńska Sieć Komputerowa KORMORAN-NET

RegulaminCennikZamówieniaSerwis


w Internecie w Polskim Internecie

na www.wifi.olsztyn.pl

Dziś jest . Imieniny:

Jesteś  Licznik odwiedzin strony osobą na naszej stronie

Olsztyńska Sieć Komputerowa KORMORAN-NET

Formularz zamówienia

Informacja telefoniczna

 Skype

lub

 tel.kom. 0-604-170-180

od poniedziałku do piątku

od 7.00 do 19.00

 MAPA OLSZTYNA

Mapa Olsztyna

Internet

Monitoring

Sieci LAN & WiFi

 

Zestawy abonenckie

 

Regulamin

Cennik

Zamówienia

Serwis


TEST PRĘDKOŚCI ŁĄCZA


DO POBRANIA

 

GADU-GADU

Nowe Gadu-Gadu 8

 

ADOBE READER

Adobe Reader

 

ALLPlayer

ALLPlayer 2.2.9

Ubiquiti LocoM5 2x2 MIMO Zewnętrzny Access Point Antena Dualna 5GHz PoE

 

Urządzenie Nanostation M5 pracuje w standardzie 2x2 MIMO. Zastosowanie nowej dwupolaryzacyjnej anteny o zysku 13dBi, oraz praca w standardzie MIMO pozwalają na zestawianie bardziej wydajnych linków na maksymalną odległość 15km.


Nowy innowacyjny design oparty na dotychczasowej koncepcji, inteligentny zasilacz PoE, bardzo korzystny współczynnik izolacji pomiędzy polaryzacjami oraz zabezpieczenia przeciwprzepięciowe 15kV dla toru radiowego oraz portów Ethernet to cechy które dają przewagę nad innymi urządzeniami tego typu. Urządzenie może pracować w trybach: Station, StatiosWDS, Access Point, AccessPoint WDS

 

Standard radiowy: 300 Mbps - 802.11n

Pasmo: 5 GHz

Przeznaczenie: Stabilne linki radiowe z prędkością do 300 Mb/s

Obsługiwane dzielnice i osiedla Olsztyna: Osiedle Mazurskie, Osiedle Kormoran, Osiedle Pojezierze, Nagórki, Osiedle Kętrzyńskiego, Śródmieście, Track, Zatorze, Zielona Górka

Obsługiwane miejscowości: Ostrzeszewo, Klebark Mały

 

Zestaw dla nowych i obecnych Abonentów: 229 zł brutto

 

 

Ubiquiti NanoBridge M5 22 Zewnętrzny - Access Point Antena Dualna 5GHz 1xLAN PoE

 

Ubiquiti NanoBridge M5 to urządzenie dużej mocy pracujące w nowym standardzie 802.11n 2x2 MIMO. Posiada dwupolaryzacyjną antenę o zysku 22 dBi i średnicy ok 30 cm, oraz moduł radiowy o mocy max 23 dBm. Szczególne cechy to duży zasięg 50+ km oraz realna wydajność 150+ Mbps TCP/IP. Urządzenie zaprojektowane z myślą o zastosowaniach zewnętrznych typu PtP bridging oraz PTMP opartych na stacjach bazowych pod kontrolą systemu Airmax.

Urządzenie wyposażone jest w procesor Atheros MIPS 24KC taktowany zegarem 400MHz, 32MB SDRAM, 8MB Flash oraz jeden port Ethernet 10/100Mbps. Zasilane jest przez pasywne PoE . Zasilacz z adapterem PoE dostarczany jest w komplecie.


Urządzenie jest zgodne z protokołem AirMax, który pozwala na wyeliminowanie problemu ukrytych stacji przez przydzielanie urządzeniom szczelin czasowych (TDMA), w których możliwa jest bezkolizyjna transmisja. Pozwala to na wykorzystanie maksimum przepustowości nawet przy dziesiątkach stacji klienckich podłączonych do Access Pointa.

 

Standard radiowy: 300 Mbps - 802.11n

Pasmo: 5 GHz

Przeznaczenie: Stabilne linki radiowe z prędkością do 300 Mb/s

Obsługiwane dzielnice i osiedla Olsztyna: Gutkowo, Osiedle Mazurskie, Osiedle Kormoran, Pojezierze, Nagórki, Osiedle Kętrzyńskiego, Śródmieście, Track, Zatorze, Zielona Górka

Obsługiwane miejscowości: Ostrzeszewo, Klewki, Klebark Mały, Klebark Wielki, Szczęsne, Wójtowo

 

Zestaw dla nowych i obecnych Abonentów: 269 zł brutto

 

 

ZESTAW USB PANEL LUB YAGI - WiFi 802.11b/g

  

EDIMAX EW-7318USg

Karta sieciowa EDIMAX EW-7318USg USB 802.11G do budowy sieci bezprzewodowych Wireless, pracująca w standardzie 802.11g (54Mbps) / 802.11b (11Mbps). Posiada przykręcaną antenę, jak również umożliwia podpięcie anteny zewnętrznej do złącza R-SMA.
Częstotliwość 2400 ~ 2483.5MHz
Standard IEEE 802.11b / 802.11g
Szyfrowanie danych WEP 64/128 bit; WPA, WPA2, 802.11i
Transmisja 11Mbps / 54MBps
Tryby pracy Ad-hoc; AP-Client

PANEL 14 to abonencka antena kierunkowa antena współpracująca z urządzeniami dla sieci bezprzewodowych pracujących w paśmie 2.4GHz. Przeznaczona do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Promiennik anteny to precyzyjnie zaprojektowany element na płytce trawionej. Modułowa budowa zapewnia idealne spasowanie elementów konstrukcyjnych, co gwarantuje niezawodną pracę w najcięższych warunkach atmosferycznych i gwarancję stałej, wysokiej jakości produkcji. Antena pracuje z zyskiem 14dBi, co pozwala zwiększyć zasięg 4 razy w porównaniu z antenami wbudowanymi lub standardowo dołączanymi do urządzeń.

[Gniazdo/Wtyk: gniazdo Nż] - bez kabla antenowego

 

NETUS Yagi 16 dBi 2,4 Ghz Jest to najpopularniejsza antena abonencka stosowana przy większych odległościach. Ponadto bardzo dobrze spisuje się w połączeniach punkt-punkt. Obudowa anteny wykonana została z wysokiej jakości tworzywa PCV z dodatkiem stabilizatorów UV. Antena odporna jest na skrajne warunki atmosferyczne. Anteny typu Yagi posiadają polaryzację liniową, zależnie od ustawienia pionową lub poziomą.

 

[Gniazdo/Wtyk: RP-SMA]

 

Zestaw dla nowych Abonentów: 129 zł brutto

 

 

ZESTAW ROUTER - WiFi 802.11b/g

EDIMAX BR-6204Wg Bezprzewodowy Router Szerokopasmowy 802.11b/g z 4 Portami LAN

 

- Obsługuje standard IEEE802.11b/g z Prędkością Transferu Danych do 54Mbps

- Obsługuje szyfrowanie 64/128 Bit WEP i WPA

- Obsługuje Połączenie z WAN przez PPPoE/Static IP/Dynamic IP/PPTP/DHCP/L2TP

- Obsługuje Aplikacje Specjalne (Port Triggers – Przekierowanie Portów)

- Obsługuje Funkcję WDS i DDNS (DynDNS)

- Obsługuje Tunel VPN Pass Through (IPSec/PPTP)

NETUS Yagi 16 dBi 2,4 Ghz Jest to najpopularniejsza antena abonencka stosowana przy większych odległościach. Ponadto bardzo dobrze spisuje się w połączeniach punkt-punkt. Obudowa anteny wykonana została z wysokiej jakości tworzywa PCV z dodatkiem stabilizatorów UV. Antena odporna jest na skrajne warunki atmosferyczne. Anteny typu Yagi posiadają polaryzację liniową, zależnie od ustawienia pionową lub poziomą.

 

[Gniazdo/Wtyk: RP-SMA]

 

Zestaw dla nowych Abonentów: 159 zł brutto

 

 

 

AKCESORIA SIECIOWE

 

WTYK RJ45

Wtyk RJ45 używany jest do zakończenia przewodów sieciowych typu UTP, FTP itp.. Wykorzystuje się go w różnego rodzaju sprzęcie telekomunikacyjnym i komputerowym. Najbardziej rozpowszechniony jako podstawowe złącze do budowy przewodowych sieci komputerowych.

 

[w cenie wliczona usługa zarobienia na kablu ciętym na metry]

Cena: 5 zł brutto

 

ZŁĄCZE ANTENOWE NA KABEL H155/RF5 - RP-SMA / N / RP-TNC

Złącza antenowe - Wysokiej klasy niskostratne złote złącza. Towar importowany z UE prosto od producenta. Złącza charakteryzują się najmniejszymi możliwymi stratami sygnału. Różnica pomiędzy tymi  złączami a chińską masówką wynosi nawet kilka dBi. Złącza wykonane są z najwyższej klasy materiałów: teflonu oraz złota.

 

[w cenie wliczona usługa zarobienia na kablu ciętym na metry]

Cena: 10 zł brutto

 

KABEL H155 / 50 ohm

H-155 Wysokiej jakości kabel koncentryczny w czarnej powłoce PE przystosowany do stosowania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Stosowany w systemach radiowych o częstotliwości 2.4 GHz. Kabel posiada certyfikat CE a fabryka która go produkuje posiada Certyfikat ISO 9001.

Cena za 1 metr: 2,50 zł brutto

 

KABEL SIECIOWY UTP KAT. 5

SKRĘTKA UTP KAT. 5 Kabel wykorzystywany jest w komputerowych  systemach przetwarzania informacji, pomiarowych, automatyki i sterowania, przy dużej odporności systemów na zakłócenia elektromagnetyczne. Do transmisji sygnałów analogowych dużej częstotliwości w sieciach automatyki i telewizji przemysłowej. Służy do wykonywania instalacji pionowych i poziomych w sieciach teleinformatycznych.

Cena za 1 metr: 1,50 zł brutto

 

OBUDOWA HERMETYCZNA MARLANVIL IP65

 

OBUDOWA HERMETYCZNA służy do zainstalowania w niej Access Pointa, switcha lub innego urządzenia sieciowego wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczeń lub w miejscach narażonych na szkodliwe warunki. Obudowa polecana jest szczególnie do instalacji Access Pointa w pobliżu anteny abonenckiej skracając w ten sposób kabel antenowy co zmniejsza straty mocy i czułości sygnału powstające na kablu przez co poprawiasz działanie i zasięg sieci.

Cena: 59 zł brutto

ROZKŁADY

JAZDY OLSZTYN

ROZKŁAD JAZDY MPK

ROZKŁAD JAZDY PKS

ROZKŁAD JAZDY PKP


OLSZTYŃSKIE SIECI

 KOMPUTEROWE

 

OSIEDLE JAROTY

HAMBURG LAN

OLLAN

 

OSIEDLE JEZIORNA

PIORUNEK

 

OSIEDLE NAGÓRKI

ALIENET

ASK KULKI

BETONNET

SITH

 

OSIEDLE PIECZEWO

ASK PIECZEWO

 

OSIEDLE ZATORZE

ASK ZATORZE


 

Olsztyńska Sieć Komputerowa KORMORAN-NET tel. 604-170-180, fax. 89 / 526-40-52

Copyright © 2002-2011 KORMORAN-NET